5 nejlepších pomůcek na malování akvarelem

Pojď se mnou malovat! Dnes s Tebou nasdílím 5 mých nejoblíbenějších pomocníků, díky kterým tvořím.

Mám teď na mysli mé vesmíry, měsíce a planety, z jejichž designů pak tisknu plakáty. Ráda bych některé designy natiskla i na podložky na jógu. Sama jsem jógu dva roky studovala v Austrálii, a je to má oblíbená činnost, forma relaxu… ale to už zacházím zase jinam, však víš, jak jsem ukecaná.

Pojď se se mnou podívat na úplný začátek toho, jak takový měsíc vzniká. Já používám na malbu nejraději akvarely, se kterými se mi krásně pracuje, nádherně se do sebe vpíjejí a nikdy nevím, jak to dopadne.

Potřebuju k tomu 3 základních věci:

  • ČTVRTKU, silnější než klasickou, jelikož pracuji s vodou a je třeba takovou, která se při vsáknutí vody úplně nezkroutí
  • KVALITNÍ ŠTĚTCE v různých tvarech a tloušťkách. Dobré štětinky jsou důležité, určitě se Ti stalo, žes malovala, a najednou štětinka vypadla a zůstala přilepená na Tvém výtvoru.
  • AKVARELY, za chvíli Ti ukážu které jsou mé oblíbené
  • A pak už jen skleničku s vodou, nějakou utěrku, zapálenou svíčku a trpělivost 🙂

Já ale používám ještě pár triků, které mi pomáhají tvořit originální kousky. Ukážu Ti tady, jaké to jsou:

Hezkou zábavu při tvorbě 🙂

✦ Christie ✦

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a slevy

INSPIRACE

Prozkoumej inspirativní sekci - místo, kde najdeš všechny moje oblíbence, od potravin přes kosmetiku až po tipy a zdroje pro své podnikání. Za všechny bych dala ruku do ohně, a jsem vděčná, že mi zkvalitňují a usnadňují život i business. Teď můžou i Tobě!

Magic Academy

NEWSLETTER

Jako správný blíženec posílám e-maily málo a nepravidelně, takže Tvou schránku rozhodně nepřehltím. Občas mě ale nakopnou vitaminy z ranního smoothie, a v tu chvíli Tě zasypu inspirací, o kterou nechceš přijít. 

Potvrzením odběru souhlasíš, že jsou Tvé údaje zpracovány podle podmínek GDPR. Spamy od nás neuvidíš, ale z odběru se můžeš samozřejmě kdykoliv odhlásit.

love letters
Magic Academy

Publikování nebo šíření obsahu těchto stránek je bez předchozího souhlasu provozovatele webu zakázáno.
Magic Academy s.r.o. je společnost legálně chráněná ochrannou známkou.