INSPIRACE

Místo, kde najdeš všechny moje oblíbence, od potravin přes kosmetiku až po tipy a zdroje pro své podnikání. Za všechny bych dala ruku do ohně, a jsem vděčná, že mi zkvalitňují a usnadňují život i business. Teď můžou i Tobě!

PRO JEŠTĚ VĚTŠÍ MAGIC

stahuj zdarma, inspiruj se, bav se

a slevy!

Poznámka: Některé z těchto odkazů jsou affiliate, což znamená, že když na této stránce kliknete na odkaz a něco si zakoupíte, většinou získáte výhodnou nabídku, a já za sdílení s vámi mohu obdržet provizi. Což je super, protože jsou spokojené všechny tři strany (a já bych vám to doporučila tak jako tak!)

Je to přehlcení a málo času? Jsou to finance, malá sebedůvěra, nebo nevyřešené emoce a noční přejídání? Udělej si krátký kvíz a zjisti, co je skutečný důvod toho, že neuděláš změnu, a ihned získej 5 tipů, jak s tím pracovat!

spustit kvíz

CO Ti skutečně BRání mít zdravý vztah k jídlu?

3minutový kvíz zdarma

Podívej se zdarma na záznam webináře, který Ti popíše kroky, jak se dostat ke svobodnému vztahu k jídlu, a radosti a lehkosti za každé situace. 

PUSTIT ZDARMA

od emočního přejídání
ke svobodě a lehkosti

60minutový webinář zdarma

Většina lidí se vyhýbá zdravému jídlu jenom proto, že neví, jak ho dochutit. To odteď ale není Tvůj případ! Stáhni si můj návod na ty nejlepší kombinace bylin, koření a ochucovadel, až se budeš olizovat až za ušima!

stáhnout

Jak dochutit jídla
s pomocí bylin a koření

návod ke stažení zdarma

POŠMÁKNI SI SE MNOU

JÍDLO, NÁKUPY A MNOHEM VÍC

Tady najdeš seznam mých nejoblíbenějších obchodů, zdravých svačinek, spotřebičů do kuchyně a všech dalších pomocníků, kteří mi usnadňují práci se zdravým životním stylem. Díky, že žiju v době, kdy je tohle možné a dostupné!

lILUKA

Nejlepší zdravá svačinka dostupná na eshopu To není možný!

Ochutnat

DM

Protože tady se opravdu cítím člověkem (hlavně v sekci BIO).

Doplnit zásoby

country life

Naše nejoblíbenější rodinná zásobárna BIO potravin v ČR. 

Nakoupit

rohlík.cz

Komu by občas nepomohl nákup až ke dveřím? Nám ano!

Skočím pro košík

mg

Už roky moje TOP svačina z těch nejlepších ingrediencí! 

Koupit po kilech

AKTIN

Zásoby skvělého jídla se super složením!

Objednat

food, kitchen & more

AROMATERAPIE

TĚHOTENSKÁ KOSMETIKA

PLEŤOVÁ KOSMETIKA NOBILIS

DĚTSKÁ KOSMETIKA

Česká přírodní aromaterapeutická kosmetika, díky které jsem si uzdravila pleť, ale našla i cestu, jak o sebe pečovat v té nejlepší kvalitě, za dostupnou cenu. I Ty si můžeš nakoupit kosmetiku Nobilis Tilia, a několikrát do roka za zvýhodněnou cenu!

beauty

slevový kód očekávej: 26.-28.7.2024

kontakty na ty nejlepší z nejlepších

lidé, kteří ví a umí

Pokud toužíte po opravdové změně ve svém domově, ale i ve svém srdci, pak není na světě lepší průvodkyně než je právě Libuška. Pomůže vám zorganizovat nejen kuchyň, ale celý život. Správně vedenými otázkami vám pomůže vytřídit domoc od starých nánosů prachu i emocí, a po spolupráci s ní se budete cítit o 300 kg lehčí!

business

Nejtěžší na veškerém podnikání je, podle mě, najít ty správné lidi. Ty se srdcem na správném místě, a zároveň efektivní profesionály v oboru, kteří opravdu ví a umí. Ať už se jedná o cokoliv ohledně businessu, tady jsou kontakty na ty, za které bych vždy dala ruku do ohně, a díky nim se mi změnil život i podnikání!

organizace domova

BUSINESS MENTORKA

Jeden z nejkrásnějších pocitů v podnikání je, když víte, kam směřujete. Roky jsem se plácala v tom, co chci vlastně dělat, kam chci směřovat a komu chci pomáhat. Když jsem se s Lucií potkala osobně na výcviku koučů, věděla jsem, že spolupráce s ní mi změní život! Kontakt na jí je jako ZLATO!

Není dne, kdy bych neděkovala vesmíru za tohle propojení. Najít osobu, na kterou by bylo 100% spolehnutí, měla opravdu zájem o váš business, uměla skutečně pracovat v online marketingu a byla efektivní v tom, co dělá, je jako hledat jehlu v kupce sena. Alička je ale ALL IN ONE a není divu, že se stala také jednou z mých nejbližších kamarádek.

MARKETING QUEEN

texty v topu

Copywriterka a korekturka všeho, co tvořím. Všichni asi víte, že humore naše milovaná Týnka nešetří, ale čeho si na ní obrovsky vážím je hlavní její autenticita. Co se práce týče, nedám na ni dopustit a moje nejčastější věta jejím směrem je: Jak chceš, já Ti věřím. Má mou absolutní důvěru, a opraví mi jakýkoliv text rychlostí blesku!

chceš se spíš vzdělávat?

Podívej se na kurzy a programy Magic Academy

Magic Academy je název odvozený od myšlenky, že díky efektivnímu vzdělávání dosáhneš kouzelných výsledků. Přesvedči se na vlastní oči!

to přesně hledám

Ahoj, tady Christie...

přihlas se k newsletteru

Chceš další tipy
na moje oblíbence?

Časem určitě další přibudou, stačí se přihlásit k odběru newsletteru, a už Ti nic neunikne! 

Email Address

First Name

DOWNLOAD

© 2024 Copyright | 

Publikování nebo šíření obsahu těchto stránek je bez předchozího souhlasu provozovatele webu zakázáno.
Magic Academy s.r.o. je společnost legálně chráněná ochrannou známkou. 

Obchodní podmínky | 

GDPR | 

Odpovědnost | 

Site Credit | 

Kontakt |